0Doručenie a platba

Spôsoby a ceny doručenia

 Objednávka
do 100 EURnad 100 EUR
Osobný odber
Osobný odber na výdajných miestach Zásielkovňa.sk 2.95,- Zadarmo
Doprava
Prepravná služba2 3.50,- Zadarmo

1 Osobný odber na výdajných miestach Zásielkovňa.sk. Otváracia doba závisí na zvolenom výdajnom mieste (viac na Zozname odberných miest). Budete kontaktovaní Zásilkovna. Zásielky budú pripravené k odberu nasledujúci pracovný deň po podaní. Pozor: na niektorých výdajných miestach je možné platiť iba v hotovosti. Platba platobnými kartami NIE JE akceptovaná.

2 Prepravná služba. Doručenie na Vami zvolenú adresu nasledujúci pracovný deň po odoslaní zásielky medzi 8:00 - 18:00 hod. Po odovzdaní zásielky kuriérovi, Vám emailom zašleme kód pre sledovanie.

Poznámka:

Vo všetkých prípadoch, prosím rešpektujte dostupnosť vybraného tovaru. Sme schopní odovzdať tovar dopravcovi alebo našim zmluvným partnerom Zásilkovna iba v uvedených termínoch dostupnosti tovaru.

Spôsoby platby

 icon_moneyicon_visaicon_bank
Osobný odber na výdajných miestach Zásielkovňa.sk Ano   Ano
Prepravná služba  Ano    Ano

Poznámky:

** Platba vopred prevodom na bankový účet s príslušným variabilným symbolom pre identifikáciu platby (prípadne poštovou poukážkou)

Pri platbe "Prevod na účet" tovar bude vyexpedovaný ďalší pracovný deň od pripísania čiastky na náš účet 2601105640/2010 vedený u Fio banka, A.S.

V prípade platby prevodom Vám bude zaslaná na email PROFORMA-FAKTÚRA, kde sú uvedené všetky dôležité informácie pre vykonanie platby.

Po pripísaní čiastky na účet bude vystavený daňový doklad, ktorý potvrdí, že tovar je už uhradenej.